O NÁS

VHST Holding a.s. je akciová společnost, jejíž součástí jsou aktuálně tři společnosti: VHST s.r.o., VHST Development s.r.o. a VHST Nadace. Tato organizační struktura byla zvolena z důvodu přehledného vlastnického modelu a efektivního řízení jednotlivých společností s různým zaměřením. Svým uspořádáním holding zastřešuje působení dceřiných společností v jejich širokém spektru činností ve stavebnictví; zaměřují se především na vodohospodářské, pozemní a dopravní stavby, nebo developerskou činnost od přípravy území až po realizaci výstavby obytných či komerčních objektů. Současně jsme si vědomi společenské odpovědnosti, a proto prostřednictvím VHST Nadace podporujeme řadu organizací a jednotlivců.

  •  VHST s.r.o je stavební společnost se zaměřením především na vodohospodářské stavby. Je nejstarší z dceřiných společností holdingu, ve svém oboru působí již několik let a za tu dobu se stala jednou z největších vodohospodářských firem v regionu. Cílem společnosti je realizovat kvalitní díla vlastními kapacitami a být pro investory spolehlivým partnerem. Naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti s realizací staveb, jejichž významnou část tvoří stavby dotované z veřejných zdrojů (dotace z EU, regionální programy a dotace). Díky svému zázemí a širokému vybavení jsme schopni operativně reagovat na potřeby jednotlivých zakázek.

 

  • VHST Development s.r.o. byla založena jako součást společnosti VHST Holding a.s. Zaměřuje se na developerskou činnost zahrnující všechny fáze projektu od výběru vhodné lokality přes projektové práce a kompletní inženýring až po vlastní realizaci a následný prodej s veškerým klientským servisem. Hlavní specializací VHST Development je prodej pozemků pro výstavbu rodinných domů, postupně svou oblast působnosti rozšiřuje také na výstavbu a prodej bytů v bytových domech a realizaci komerčních objektů.

 

  • VHST Nadace byla založena v roce 2021. Právní statut nadace přehledně definuje její zaměření – být společensky odpovědný a pomáhat organizacím či jednotlivcům k dosažení jejich cílů. Nadace se především zaměřuje na pomoc nemocným, hendikepovaným či jinak zdravotně postiženým lidem, podpoře sportu a pohybových aktivit jako součást zdravého života a podpoře kulturních akcí.

 

O NÁS
O NÁS
View more