O nás

Společnost VHST s.r.o. je nová a mladá společnost působící ve stavebním odvětví se zaměřením především na vodohospodářské stavby. Z toho také vychází název společnosti - VH = vodohospodářské a ST = stavby.

I když se jedná o relativně mladou společnost (založena byla v lednu 2014 a svoji činnost zahájila 1.4.2014), její základ je postaven na zkušenostech pracovníků, kteří v oboru vodohospodářských staveb působí již řadu let. Celkem společnost zaměstnává 50 zaměstnanců a již přes 20 let společně realizujeme a plníme přání a požadavky investorů.

Cílem společnosti je produkovat kvalitní díla vlastními kapacitami a vybavením a být pro investory partnerem. Jen díky společnému zájmu a cílu mohou vznikat kvalitní díla. Zaměstnanci společnosti mají dlouholeté zkušenosti s realizací staveb dotovaných z veřejných zdrojů (dotace z EU, regionální programy a dotace) a tím umějí předejít problémům při následných kontrolách a vyhodnoceních.

Společnost je pro plnění zakázek vlastními silami vybavena potřebným strojovým parkem zahrnujícím bagry, nakladače, nákladní automobily, hutnící techniku, svářečky plastových potrubí a celou řadou dalšího drobného vybavení.

Prezentační video společnosti

Video o výstavbě nového sídla společnosti na adrese Kouřimského 2532 Pelhřimov